sadsad x
asdasd

ÖREN BAYAN MADAME COTTON EL ÖRGÜ İPİ

Fiyatları görebilmek için giriş yapınız.
 • Ürün Özellikleri
 • Ören Bayan Madame Cotton El Örgü İpi

  Gramaj: 100 Gram
  İçerik : %51 Akrilik - %49 Pamuk
  Metraj: 280 Metre
  Şiş: 3-4 No
  Tığ: 1-2 No
  Sezon: İlkbahar/Yaz
  Kalınlık Grubu : Orta
  Kullanım Alanları: Kazak, hırka, şal, bebek battaniyesi, bebek kıyafetleri, şapka, rengarenk koltuk şalları örebilir ve ev tekstili gibi aksesuar süslemelerinde de kullanabilirsiniz.

  Ören Bayan Madame Cotton El Örgü İpi, bol renk çeşidi ile ön plana çıkmaktadır. Sonbahar-Kış koleksiyonuna ait bir üründür. Kazak, hırka, şal, bebek battaniyesi, bebek kıyafetleri, şapka, rengarenk koltuk şalları örebilir ve ev tekstili gibi aksesuar süslemelerinde de kullanabilirsiniz. Renk çeşitliliği konusunda oldukça zengin yapıya sahiptir.

  % 51 Akrilik, %49 Pamuk' dan üretilmiştir. 100 gram ağırlığında, 280 metre uzunluğundadır.  Üretici tarafından 3-4 mm şiş veya 1-2 numara tığ ile kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Örgünüze ihtiyaç olan ip miktarını hesaplayarak gerekirse 1 adet fazlasını temin etmeniz tavsiye edilir.

  Ekranda görünen ürünün görseli, kullandığınız teknolojik cihazın teknik özellikleri ve bulunduğunuz ortamın ışık yansımasına göre, gerçek rengi ile ton farklılıkları olmasına neden olabilir.

  Üretim serilerine ait LOT numaraları arasındaki farklılıklarda, ipler arasında ton farkına neden olmaktadır.

  Ören Bayan Madame Cotton El Örgü İpi ile ördüğünüz örgülerinizi elde yıkamanız önerilir. Çamaşır makinesinde ise 30 derecede yıkayınız. Mümkünse sererek kurutunuz. Düşük ısı ile ütü yapılabilir. Örgülerinizi daha uzun süreli kullanmak için yıkama talimatına uymanız tavsiye edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.